Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Blog

Zde najdete informace pro zákazníky, tvořivé návody, pozvánky na jarmarky a další zajímavosti.

 

Nejnovější články

Návody
23.02.2023
Návody
Šablonu pro malování textilu si můžeme buďto koupit ve výtvarných potřebách, nebo nechat vyřezat na plotru, anebo sami vyrobit. Vlastní výroba je nejlevnější a vystačíme si s materiálem a pomůckami, které běžně doma máme.
Informace pro zákazníky
Možná si řeknete, že 410 Kč je za tričko hodně peněz. Ale přemýšleli jste někdy co všechno se do této ceny promítá?
Informace pro zákazníky
Rozhodla jsem se zapojit do akce "Měsíc férových cen", který probíhá v listopadu 2022. Jeho smyslem je vysvětlit, co všechno stojí za férovými cenami českých značek a tvůrců a proč je dobré si alespoň občas něco od českých tvůrců zakoupit.
Návody
28.04.2022
Návody
Blíží se Den matek, a protože nejhezčí dárek pro maminku je ten vlastnoručně vyrobený, dávám k dispozici svůj návod na malovaný hrneček. Většinu potřebných věcí bude mít každý doma, bude potřeba zakoupit jen barvy a hrneček, na který budete malovat.
Návody
04.01.2021
Návody
Pokud vás zaujaly moje ručně malované kravaty a chtěli byste si to také zkusit, je tento návod určený přesně pro vás.
Návody
31.12.2020
Návody
Tentokrát vám chci představit trošku složitější způsob fixace barev na hedvábí, a to napařování. I to se ale dá zvládnout v domácích podmínkách.
Návody
28.12.2020
Návody
Tentokrát mám pro vás návod na batikované prostírání, které se dá vyrobit v domácích podmínkách. Stejnou techniku můžete použít i na trička, tašky a další bavlněný textil.
Návody
23.12.2020
Návody
Na začátku bylo kamarádky netradiční svatební oznámení, obsahující kromě velmi vtipných textů také pokyny ohledně svatebních darů - prosbu o finanční dar na novou kuchyň. A protože byla zároveň vyhlášena soutěž o nejoriginálněji zabalené peníze, byla to výzva!
Návody
21.12.2020
Návody
Jako první návod jsem se rozhodla zveřejnit něco jednoduššího, co se dá v pohodě zvládnout v domácích podmínkách a kromě barev na hedvábí a samotného hedvábí nevyžaduje žádné speciální pomůcky.
Informace pro zákazníky
Ztrácíte se v typech hedvábí nabízených v mém e-shopu? Zajímal by vás rozdíl mezi zažehlovacími a napařovacími barvami? Pak je tento článek určen přesně pro vás :-)
Článků na stránku 102030

Novinky z našeho blogu

Návod na výrobu šablony pro malování na textil
23.02.2023 Návody
Návod na výrobu šablony pro malování na textil
Šablonu pro malování textilu si můžeme buďto koupit ve výtvarných potřebách, nebo nechat vyřezat na plotru, anebo sami vyrobit. Vlastní výroba je nejl... číst celé
Co se skrývá za férovou cenou tohoto konkrétního trička?
Co se skrývá za férovou cenou tohoto konkrétního trička?
Možná si řeknete, že 410 Kč je za tričko hodně peněz. Ale přemýšleli jste někdy co všechno se do této ceny promítá? číst celé
Co se skrývá za férovou cenou?
Co se skrývá za férovou cenou?
Rozhodla jsem se zapojit do akce "Měsíc férových cen", který probíhá v listopadu 2022. Jeho smyslem je vysvětlit, co všechno stojí za férovými cenami ... číst celé
Návod na malovaný hrneček
28.04.2022 Návody
Návod na malovaný hrneček
Blíží se Den matek, a protože nejhezčí dárek pro maminku je ten vlastnoručně vyrobený, dávám k dispozici svůj návod na malovaný hrneček. Většinu potře... číst celé
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz